
Znáte ten pocit, kdy máte načteno tisíce knih, rad, návodů, ale když jde do tuhého, jste nervózní a nazlobení? Naše nervová soustava je mnohdy přeaktivizovaná, bliká v červených číslech a spouští se naše automatická reakce.
Přijďte dopřát péči sami sobě! Pomocí zklidňujících technik si po našem cyklu 4 seminářů budete umět každý den udělat malou dovolenou☺.
Techniky jsou využitelné v kterékoliv životní fázi, dozvíte se potřebnou teorii a hlavně si vše prakticky vyzkoušíte.

Chcete vědět jak vybírat aplikace, ale i pohádky pro děti? Jak ovlivňuje modré světlo spánkový režim? Kolik času denně s technologiemi je zdravé? Kde vybírat kvalitní aplikace pro děti? Jak podpořit zdravý vztah k technologiím?
Přijďte na náš seminář! V rámci semináře se rodiče seznámí s nejdůležitějšími pravidly a zásadami používání počítačových her, videí a dotykových aplikací dětmi v batolecím a předškolním věku (0 – 6 let). Seznámíme se s hlavními pozitivními ale i negativními vlivy technologií na zdraví (nejen psychické) našich dětí. Lektorka Zdeňka Černá představí informace z aktuálních výzkumů o vlivu technologií na dětský vývoj a zodpoví dotazy účastníků.

Pečujete o své děti a zároveň o své či partnerovy stárnoucí rodiče? Do toho pracujete a potýkáte se s nedostatkem času na sebe, své koníčky nebo partnerský život? Na co si dát pozor a jde to vůbec zvládnout a nezbláznit se? Srdečně Vás zveme na seminář s psycholožkou Kateřinou Bohatou, nejen o psychologických souvislostech, ale také tipech, kde hledat informace i pomoc.

Proč má Vaše dítě raději psa než vlastního sourozence? Je sourozenecká žárlivost normální? Jak můžeme sourozeneckou žárlivost ukočírovat? Jak se na příchod sourozence dobře připravit? Zveme vás na seminář s dětskou psycholožkou Petrou Bílkovou.

Jak se společně připravit na první zásadní vykročení do samostatného bytí ve společnosti druhých? Jak podpořit klidné odchody z domova a radost v očích při příchodu do školky? Co pomáhá zahnat všechny strachy a stýskání? A nejen ty dětské, ale i ty maminčiny 🙂
Beseda s psycholožkou Kateřinou Bohatou, o tom jak můžeme my rodiče ovlivnit to, zda bude našemu človíčkovi ve školce hezky.

Zajímá vás, co vám vztahy s jinými lidmi přinášejí za zpětnou vazbu o vás? Slouží nám k tomu ZRCADLENÍ.
Zrcadlení je výborný nástroj k sebepoznání. Máme ho k dispozici 24/7, i když je někdy pro nás náročné ho jako nástroj přijmout a využívat pro svůj osobnostní růst a rozvoj.
Je pro nás jednoduché vidět chyby, slabosti a nedostatky druhých, ale ty své často vidět nechceme, nebo nejsme připraveni je vidět. Rádi mluvíme o těch druhých, přičemž si ani neuvědomujeme, že mluvíme o sobě, o svých stinných stránkách, o vlastnostech, které na sobě nepřijímáme, schováváme je před ostatními a nemáme je rádi.
Lidé nám zrcadlí i naše pozitivní stránky. Když se nám na tom druhém líbí nějaká vlastnost, znamená to, že ji ve skutečnosti v sobě taky máme. Jen si ji neuvědomujeme a zatím nerozvíjíme.
Zrcadlení nám pomáhá lépe poznat sami sebe, vidět své postoje, vlastnosti a nedokonalosti skrze různé lidi, situace a události. Zrcadlení nám umožňuje porozumět sami sobě, poukázat na naše silné i slabé stránky, ale také na zranění a vnitřní bolesti, které chtějí být viděné, uznané a tím i vyléčené.
Na našem workshopu se naučíte lépe vnímat sami sebe, ukotvit se v sobě a rozvíjet své mistrovství.
Chcete, aby vám už žádná akce neunikla? Přihlaste se k odběru newsletteru a dostanete informace jako první.