Příměstské tábory a letní školička

O táborech

Během letních prázdnin sice neprobíhají naše pravidelné kurzy, ale stále tu pro Vás a Vaše děti jsme. Příměstské tábory i Letní školičku pořádáme ve formě týdenních turnusů, kterých se děti mohou zúčastnit celodenně, nebo po dohodě docházet jen na dopoledne.

Letní školička má režim dne obdobný, jako je tomu v mateřských školách a hlavně v naší školičce – zahrnuje hraní, cvičení, zpívání, hru na hudební nástroje, divadélko i odpolední odpočinek (u dětí, které neusnou pak klidnější odpolední aktivity). Snažíme se být hodně venku a také hodně tvoříme. Z každého běhu Letní školičky si děti odnášejí domů různé výrobky – vlastnoručně malovaná trička, tašky či čepice, příbory zdobené Fimo hmotou, malovaný porcelán, nebo třeba mýdla a koupelové soli. (Pro úplnost upozorňujeme, že Letní školička není dětskou skupinou podle zákona a není tedy možné odečíst si náklady na ni z daní.)

Příměstské tábory v Jablíčkově mají různá témata nebo zaměření. Některé jsou přírodovědné, hudební, dramatické, taneční, pohybové, jiné jazykové (angličtina), další inspirované nějakým pohádkovým či dobrodružným příběhem… a často mnohé z toho kombinují. Náplní je vždy přizpůsobujeme určité věkové skupině, aby mladší děti vše zvládaly a starší se nenudily. I u táborů platí, že se s dětmi snažíme být hodně venku – na hřištích a v parcích v okolí a se staršími i na různých výletech.

Pokud jde o časy, od kolika do kolika hodin tábory probíhají, o stravování, cenu a další informace, jednotlivé turnusy se v tom liší. Podrobné informace najdete vždy ve Webookeru u konkrétního tábora nebo Letní školičky.

Termíny a témata táborů

Přehled termínů příměstských táborů i letní školičky a témata táborů zveřejňujeme vždy během února daného roku. Tyto informace včetně počtu volných míst a možnosti přihlášení najdete ve Webookeru.

Respektujte prosím dané věkové rozmezí. Pokud chcete přihlásit dítě mladší či starší, než je uvedeno, konzultujte toto prosím u Veroniky Samkové – vsamkova989@gmail.com.

Termín   Čas  Název  Věk dětí 
 1. – 2. 7.  8,00 – 17,00  Putování galaxií tam a zase zpátky
 6 – 10 let
 7. – 9.7.  8,00 – 17,00  Putování vesmírem s Vladimírem Smolíkem  6 – 10 let
 12. – 16. 7.  8,00 – 16,00  Letní školička   3 – 6 let
 19. – 23. 7.  8,00 – 16,00  Letní školička   3 – 6 let
  26. – 30. 7.   8,00 – 16,00   Na hřbetě slona   4 – 8 let
 2. – 6. 8.  8,00 – 17,00  Nature around the world  7 – 11 let 
 9. – 13. 8.  8,00 – 16,00  Asterix a Obelix: Mise Jablíčkov   4 – 8 let
16. – 20. 8. 8,00 – 16,30  Přírodovědné léto  8 – 12 let
16. – 20. 8. 8,00 – 16,00  Letní školička   3 – 7 let
23. – 27. 8. 8,00 – 16,00  Letní školička   3 – 6 let

Platební podmínky

Platba

Cena daného tábora či letní školičky je vždy uvedena ve Webookeru, včetně možné slevy pro sourozence.

Platba se provádí převodem na účet uvedený na faktuře, přičemž je třeba použít  variabilní symbol, který najdete též na faktuře.

Storno podmínky u táborů a Letní školičky

V případě odhlášení Vám vrátíme:

  • 50 % z uhrazené částky při zrušení do 30. 5.,
  • 0 % z uhrazené částky při zrušení později.

Pokud by se tábor z epidemických důvodů nemohl konat, vracíme 100% peněz.

V případě nemoci je možné se po domluvě přeregistrovat na jiný tábor, pokud bude volné místo. V případě, že dítě onemocní v průběhu tábora nebo bude chybět z jiného důvodu, nevzniká právo na vrácení poměrné částky. Je to ale možné řešit individuálně (při předložení zprávy od lékaře vrácení 50 % uhrazené částky).

Pokud za sebe seženete náhradníka, vrácení 100 % částky kdykoli.

U všech táborů i Letní školičky se lze přihlašovat pouze na celý týden (ve výjimečných případech je možná individuální domluva předem). U Letní školičky lze domluvit přihlášení jen na dopoledne, cena je pak snížena – uvedeno u jednotlivých turnusů.

Pokud máte zájem jen o dopolední docházku, slevu pro sourozence, dítě nastoupí později či bude končit dříve, potřebuje speciální dietu či chcete domluvit cokoli dalšího, pište prosím na e-mail vsamkova989@gmail.com.