Přihlašování na letní příměstské tábory 2024 spustíme na začátku jara.

Obecné info k letním školičkám a táborům

Respektujte prosím věkové rozmezí zadané ve webookeru a nepřihlašujte mladší ani starší děti. Děkujeme.

U všech táborů i Letní školičky se lze přihlašovat pouze na celý týden (ve výjimečných případech je možná individuální domluva předem). U Letní školičky lze domluvit přihlášení jen na dopoledne, cena je pak snížena – uvedeno u jednotlivých turnusů.

Pokud máte zájem jen o dopolední docházku, dítě potřebuje speciální dietu či chcete domluvit cokoli dalšího, pište prosím na e-mail info@jablickov.cz.

Nedávejte dětem na tábor telefony a další elektroniku. Pokud dítě opravdu potřebuje mobilní telefon, např. pokud z tábora odchází po skončení samostatně, bude ho mít po celou dobu programu v batohu.

Nezapomeňte si ve webookeru zkontrolovat, zda tam máte aktuální telefonní číslo, abychom se Vám dovolali v případě, že to bude potřeba.

Bližší instrukce ke každému běhu tábora vám přijde vždy nejpozději týden před začátkem tábora.

Platba

Cena daného tábora či letní školičky je vždy uvedena ve Webookeru, včetně možné slevy pro sourozence.

Platba se provádí převodem na účet uvedený na faktuře, přičemž je třeba použít  variabilní symbol, který najdete též na faktuře.

Protože si uvědomujeme, že doba je nelehká a pro některé může být problém zaplatit všechny tábory celé hned, nabízíme možnost uhradit po přihlášení pouze 1.000,- Kč a zbytek doplatit později. Přesněji takto:

– do 14 dní od přihlášení je třeba uhradit 1.000,- Kč

– zbytek ceny tábora / letní školičky je třeba uhradit do 30.4.

Storno podmínky

V případě odhlášení Vám vrátíme:

– 50 % z uhrazené částky při zrušení do 30. 5.,

– 0 % z uhrazené částky při zrušení později.

Pokud by se tábor z epidemických důvodů nemohl konat, vracíme 100% peněz.

V případě nemoci Vašeho dítěte je možné se po domluvě přeregistrovat na jiný tábor, pokud bude volné místo. V případě, že dítě onemocní v průběhu tábora nebo bude chybět z jiného důvodu, nevzniká právo na vrácení poměrné částky. Vše je ale možné řešit individuálně při předložení zprávy od lékaře – v případě komplikací se neváhejte na nás obrátit na info@jablickov.cz.

Pokud za sebe seženete náhradníka, vrátíme 100 % částky kdykoli.

Z dotazníků zpětné vazby

„Maximální spokojenost, bylo to úžasné. Věděli jsme dopředu, že akce v Jablíčkově jsou velice kvalitní, ale toto překonalo veškerá očekávání.“

„Jsem spokojená, líbí se mi, že se dá individuálně domluvit, kdy ráno přijdeme, že se dá jít po obědě i po spaní (že jde zaplatit jen dopo a pak případně doplatit odpo), že se nenutí spát a děti, které neusnou, jdou ven, že se vyrábí i věci, které pak můžeme využít – taška, lžíce…“

„Výborný tábor, vracíme se každý rok.“