O táborech

Během letních prázdnin sice neprobíhají naše pravidelné kurzy, ale stále tu pro Vás a Vaše děti jsme. Příměstské tábory i Letní školičku pořádáme ve formě týdenních turnusů, kterých se děti mohou zúčastnit celodenně, nebo po dohodě docházet jen na dopoledne.

Letní školička má režim dne obdobný, jako je tomu v mateřských školách a hlavně v naší školičce – zahrnuje hraní, cvičení, zpívání, hru na hudební nástroje, divadélko i odpolední odpočinek (u dětí, které neusnou pak klidnější odpolední aktivity). Snažíme se být hodně venku a také hodně tvoříme. Z každého běhu Letní školičky si děti odnášejí domů různé výrobky – vlastnoručně malovaná trička, tašky či čepice, příbory zdobené Fimo hmotou, malovaný porcelán, nebo třeba mýdla a koupelové soli. (Pro úplnost upozorňujeme, že Letní školička není dětskou skupinou podle zákona a není tedy možné odečíst si náklady na ni z daní.)

Příměstské tábory v Jablíčkově mají různá témata nebo zaměření. Některé jsou přírodovědné, hudební, dramatické, taneční, pohybové, jiné jazykové (angličtina), další inspirované nějakým pohádkovým či dobrodružným příběhem… a často mnohé z toho kombinují. Náplní je vždy přizpůsobujeme určité věkové skupině, aby mladší děti vše zvládaly a starší se nenudily. I u táborů platí, že se s dětmi snažíme být hodně venku – na hřištích a v parcích v okolí a se staršími i na různých výletech.

Pokud jde o časy, od kolika do kolika hodin tábory probíhají, o stravování, cenu a další informace, jednotlivé turnusy se v tom liší. Podrobné informace najdete vždy ve Webookeru u konkrétního tábora nebo Letní školičky.

Termíny a témata táborů

Přihlašování na letní příměstské tábory spustíme cca v březnu 2023.

Obecné info k letním školičkám a táborům

Respektujte prosím věkové rozmezí zadané ve webookeru – ve výjimečných případech lze přijmout dítě mladší či starší, ale jen po domluvě předem na info@jablickov.cz.

U všech táborů i Letní školičky se lze přihlašovat pouze na celý týden (ve výjimečných případech je možná individuální domluva předem). U Letní školičky lze domluvit přihlášení jen na dopoledne, cena je pak snížena – uvedeno u jednotlivých turnusů.

Pokud máte zájem jen o dopolední docházku, dítě potřebuje speciální dietu či chcete domluvit cokoli dalšího, pište prosím na e-mail info@jablickov.cz.

Nedávejte dětem na tábor telefony a další elektroniku. Pokud dítě opravdu potřebuje mobilní telefon, např. pokud z tábora odchází po skončení samostatně, bude ho mít po celou dobu programu v batohu.

Nezapomeňte si ve webookeru zkontrolovat, zda tam máte aktuální telefonní číslo, abychom se Vám dovolali v případě, že to bude potřeba.

Bližší instrukce ke každému běhu tábora vám přijde vždy nejpozději týden před začátkem tábora.

Platba

Cena daného tábora či letní školičky je vždy uvedena ve Webookeru, včetně možné slevy pro sourozence.

Platba se provádí převodem na účet uvedený na faktuře, přičemž je třeba použít  variabilní symbol, který najdete též na faktuře.

Protože si uvědomujeme, že doba je nelehká a pro některé může být problém zaplatit všechny tábory celé hned, nabízíme možnost uhradit po přihlášení pouze 1.000,- Kč a zbytek doplatit později. Přesněji takto:

– do 14 dní od přihlášení je třeba uhradit 1.000,- Kč

– zbytek ceny tábora / letní školičky je třeba uhradit do 30.4.

Storno podmínky

V případě odhlášení Vám vrátíme:

– 50 % z uhrazené částky při zrušení do 30. 5.,

– 0 % z uhrazené částky při zrušení později.

Pokud by se tábor z epidemických důvodů nemohl konat, vracíme 100% peněz.

V případě nemoci Vašeho dítěte je možné se po domluvě přeregistrovat na jiný tábor, pokud bude volné místo. V případě, že dítě onemocní v průběhu tábora nebo bude chybět z jiného důvodu, nevzniká právo na vrácení poměrné částky. Vše je ale možné řešit individuálně při předložení zprávy od lékaře – v případě komplikací se neváhejte na nás obrátit na info@jablickov.cz.

Pokud za sebe seženete náhradníka, vrátíme 100 % částky kdykoli.

Z dotazníků zpětné vazby

„Maximální spokojenost, bylo to úžasné. Věděli jsme dopředu, že akce v Jablíčkově jsou velice kvalitní, ale toto překonalo veškerá očekávání.“

„Jsem spokojená, líbí se mi, že se dá individuálně domluvit, kdy ráno přijdeme, že se dá jít po obědě i po spaní (že jde zaplatit jen dopo a pak případně doplatit odpo), že se nenutí spát a děti, které neusnou, jdou ven, že se vyrábí i věci, které pak můžeme využít – taška, lžíce…“

„Výborný tábor, vracíme se každý rok.“