Přidejte se k nám na dobrodružné přespání v Jablíčkově! Čeká Vás tematická tajuplná noc plná kouzel, lektvarů, her, povídání a filmového zážitku s Harrym Potterem a Kamenem Mudrců. Těšíme se na Vás. PS.: když děti nocují v Jablíčkově, rodiče odpočívají 🙂

‘My Christmas senses’ je už sedmé a poslední setkání cyklu ‚Setkání se smysly‘ pro místní komunitu rodičů s dětmi – Čechů a cizinců. Tento rok jsme zkoumali smysly hmatu, sluchu, zraku, čichu a chuti a teď je všechny spojíme s vánočními aktivitami a tradicemi z celého světa. Přijďte si s námi hrát se smysly – vytvoříme senzorické obrázky, budeme zpívat, hýbat se, hrát si a tancovat.
Sebou si vezměte otevřenou mysl, trochu dobré nálady a svačinku pro sebe a děti.
Aktivity jsou vhodné pro děti 2-8 let a není nutné, aby děti znaly základy angličtiny.

Pojeďte s námi na tradiční předvánoční výlet do Klánovic v sobotu 17. 12. dopoledne!

Do Klánovic pojedeme vlakem (či autem), od nádraží se vydáme procházkou, kterou zvládnou i terénnější kočárky, do lesa. Dáme kaštany do krmeliště pro divočáky, ozdobíme stromeček pro zvířátka a vánočně se naladíme při zpěvu koled. Těšit se můžete i na myslivce, který nám přijde povyprávět o zvířatech žijících v klánovickém lese.

Sraz v 8:25 na aut. zast. Limuzská, odjezd busem č. 177 v 8:28.

9:05 odjezd vlakem z nádraží Libeň do Klánovic, příjezd vlaku v 9:19. Můžete dorazit i autem – sraz všech na parkovišti vedle nádražní haly a společný odchod v 9:25. Společný návrat vlakem asi v 11:44 s příjezdem do Prahy v 11:59.

S sebou: dobrou náladu, sušené kaštany (nejsou podmínkou), pochutiny na ozdobení stromečku pro zvířátka (mrkev, petržel, ořechy, jablíčka, lojovou kouli) navázané na provázku, teplé oblečení, hodí se i teplý čaj/svařák v termosce, cukroví k vzájemnému ochutnávání a svačina:-) Nedaleko místa jsou i ovečky a daňci, kteří se dají krmit a hladit – pro ně je opět možné vzít suché pečivo či kousky jablek/mrkve.

REGISTRACE NENÍ POTŘEBA