Akce

Kalendář akcí

Kalendář akcí včetně počtu volných míst a možnosti přihlášení najdete ve Webookeru.

Oslava výročí 20 let od založení Jablíčkova

Termín: neděle 26. 9. 2021

Čas: 15:00 – 18:00

Místo: Malešický park

Je to neuvěřitelné, ale Jablíčkov oslaví už 20 let od svého založení! Přijďte to s námi oslavit, zavzpomínat, pobýt a prožít odpoledne plné her a zábavy.

Těšit se můžete na velký narozeninový dort, moštování jablíček, klauna, hudební představení, divadlo DAMDAM, deskové hry, jablíčkové a jiné výtvarné tvoření a spoustu dalších zábavných her a aktivit pro malé i velké.

Bez vstupného a registrace.

Těšíme se na Vás!

Podzimní bazárek dětského zboží

Termín: sobota 9. 10. 2021

Čas: 8:00 – 12:00

Místo: RC Jablíčkov

Zveme Vás na tradiční jablíčkovskou burzu podzimního a zimního dětského oblečení, obuvi, hraček a mnoha dalšího:-)

 

Registrace prodejců na mailu kristyna.tomeckova@gmail.com – zde také obdržíte veškeré informace. Cena pro prodejce je 50 Kč + 10% z utržené částky.

Nakupující mají vstup zdarma a bez registrace.

Tvořivé dílny pro celou rodinu

Tvořivé dílny mají v Jablíčkově dlouhou tradici. Na jaře je to hlavně dílna velikonoční, před Vánocemi adventní, zaměřená na výrobu dárků nejen pro babičky a paní učitelky ve školce. Na podzim, v den naší Drakiády pořádáme dílnu dračí, kde vyrábíme opravdové létající draky. A pak sem patří mnohem častější sobotní keramické dílničky, kam si s dětmi i bez nich můžete přijít vyrobit nějakou hliněnou krásu vlastníma rukama. Bývají tematické a tvořili jsme na nich třeba pítka pro ptáky na balkon či zahradu, svícínky a lampičky, misky, stojánky, věšáčky, anděly, kočky,… a spoustu dalších věcí.

Komunitní akce

Malé i větší, venku i uvnitř, v Malešicích i ve Strašnicích… Jablíčkovské komunitní akce si našly své stálé místo v kalendářích spousty rodin a jsme za to moc rádi. V našich prostorách pravidelně pořádáme karnevaly, mikulášské nebo třeba adventní ladění. Ven Vás rádi pozveme do různých parků či na hřiště například na Čarohraní, Letní slavnost, Pohádkový park, Drakiádu nebo Férovou snídani. A dvakrát ročně pro Vás pořádáme Bazárek dětského zboží.

Přednášky, semináře a besedy

…a samozřejmě také workshopy. Snažíme se Vám na nich zprostředkovat informace, názory, rady a tipy odborníků ze všech možných oblastí, které se týkají života rodin a výchovy dětí. Zveme lektory z řad psychologů, fyzioterapeutů, výživových specialistů, farmaceutů, homeopatů, aromaterapeutů, zdravotníků, právníků, a mnoha dalších. Ale nikdy nejsou těmi jedinými, kdo mluví. Dobře víme, jak důležitý je i prostor pro Vaše dotazy a sdílení zkušeností.