Neposedná pastelka

Pondělí 18:15  7 – 18 let

Čtvrtek 17:30  6 – 10 let

Pátek 17:15  4 – 6 let

Lektorka: Eva Antošová

NUTNÁ PRAVIDELNÁ DOCHÁZKA, TENTO KURZ NELZE NAVŠTĚVOVAT JEDNORÁZOVĚ

Pro podrobnější informace, domluvu, ukázkovou hodinu, vhodnost věkového zařazení, apod.  kontaktujte lektorku Evu Antošovou, tel. 731312420, mail eva.antosova@volny.cz

Věkové rozmezí uvedené za kroužkem je pouze orientační, záleží vždy na konkrétní situaci.

Před zaplacením kurzovného, doporučujeme pro nové zájemce, konzultovat vhodnost programu pro Vaše dítě s lektorkou a s konečnou platností pak po 1. (ukázkové) hodině.

Neposedná pastelka není kroužek zaměřený jen na kreslení pastelkami, jak by nás mohl zmást název. V Pastelce kreslíme, malujeme, lepíme, vystřihujeme, tiskneme i všelijak jinak tvoříme z obvyklých i neobvyklých materiálů. Inspirace i materiály jsou přece všude kolem nás.

Budeme si u toho povídat, číst pohádky, básničky i zpívat písničky, poslouchat hudbu i dělat jiné docela bláznivé věci, které by nás mohly inspirovat.

Kroužek se zaměřuje na rozvoj představivosti a výtvarné tvořivosti. Pastelka by ráda rozvíjela jedinečnou osobnost každého dítěte, jeho fantazii a kreativitu pro vzájemné obohacování a radost z tvoření i jeho výsledku.

Kroužek nevyžaduje žádné mimořádné výtvarné nadání, ale mělo by to Vaše dítě dělat rádo a bavit ho to i samotné.

Co je vyžadováno: určitá míra samostatnosti (především u menších dětí) a dostatečná míra interakce mezi dítětem a lektorem.

Co by chtěla Pastelka dětem přinést:

Nebát se pustit do jakékoli práce, zkoušet, vymýšlet, experimentovat, a když se to „nepovede“, klidně začít znova. Tvořit uvolněně, se zaujetím a radostí, bez obavy, jestli „se to bude líbit“, protože je důležité, aby to bavilo a líbilo se to, především tomu, kdo tvoří.

 

Z dotazníků zpětné vazby od rodičů:
„Kurz je všestranný a díky malému počtu dětí má každý individuální péči. Syn si vyzkouší nové výtvarné techniky, lekce ho baví a těší se na další týden.“

„Kroužek rozvíjí výtvarné nadání a fantazii, dcera si vyzkouší různé výtvarné techniky. Doporučujeme.“

Galerie Neposedné Pastelky