Náš tým

Předsedkyně Mateřského a otcovského centra pohody,

ředitelka Jablíčkova

Jméno: Lenka Vokatá
Absolvovala jsem střední zemědělskou školu, ale pak jsem se přesunula od zvířátek a rostlin k lidem a vystudovala jsem Vyšší odbornou sociálně pedagogickou a teologickou školu Jabok (a obdobný obor na ETF UK). Pracovala jsem v Poradně pro oběti násilí a trestných činů  (ADRA HK), v Nové škole, o.p.s., která pomáhá dětem ze sociálně a kulturně znevýhodněného prostředí a na VOŠ Jabok. Na všech těchto místech jsem mj. psala a koordinovala projekty. Byla jsem též dlouhá léta dobrovolníkem na různých místech (klub deskových her, domov pro seniory, LATA apod.)

Zájmy: příroda, hory, jízda na kole a na vodě, lezení, deskové hry, kultura. Mám dvě děti - Matouše (nar. 2008) a Magdalenu (nar. 2011).
Kontakt: 736245466, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Jméno: Eva Antošová

Klubík:  Neposedná pastelka

Vzdělání: ČVUT, Fakulta architektury

Zájmy: Učím kreslení na Katedře architektury, na Stavební fakultě ČVUT, Mám 15ti letou dceru Barboru.

Kontakt: tel. 731 312 420, 274 781 751, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Marketa Begany

Jméno: Markéta Begany

Klubík:  Poradna pro potraviny - co bychom měli připravovat našim drobečkům.

Vzdělání: Vystudovala jsem VŠCHT na fakultě potravinářské a biochemické technologie, 2 roky jsem vyučovala mikrobiologii, analýzu potravin a výživu na Střední průmyslové škole potravinářských technologií, nyní pracuji v Mikrobiologickém ústavu.

Zájmy:  četba, kytara, moje dvě děti

Kontakt: tel.: 776 061 353, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Jméno: Mgr. Petra Bílková

Klubík:  lektor vzdělávacích přednášek a seminářů, psychologické poradenství

Vzdělání: vystudovala jsem psychologii na FF UP v Olomouci, absolvovala jsem výcviky v logoterapii a metodách KBT, zaměřuji se na vývojovou a školní psychologii. Další odborné kurzy absolvované v posledních dvou letech: Neuropsychologická diagnostika-FF UP Olomouc, Diagnostika poruch autistického spektra-Institut PPP, Diagnostika dětí – novinky v oboru – FFUP Olomouc, Práce s rodinami dětí s cystickou fibrózou – FN Motol, Diagnostika SO-RA-D – Institut PPP

Zájmy: ráda čtu, plavu, chodím do přírody, mám 3 děti a baví mě to s nimi.

Kontakt: tel.: 722 749 977


 

Jméno: Svetlana Biskupová

Klubík: Hravá jóga, Jóga pro dospělé

Vzdělání: na Slovensku jsem vystudovala Masmediální komunikaci.

Před mateřskou dovolenou jsem pracovala u mobilních operátorů Orange (SK) a O2 (CZ). 

Zájmy: Teď si užívám mateřskou dovolenou s Klárkou (3 roky) a Tomáškem (6 měsíců), se kterými od mala pravidelně cvičímBabyogu. Józe se věnuji více jak 10 let během kterých jsem získala několik certifikátů pro její výuku. A tak nyní můžu dělat to co mne baví. Specializuji se na jógu pro děti předškolního věku, kde se klade velký důraz na individuální přístup a na to, aby děti hodina bavila.

Kontakt: tel.: 720757529, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Kateřina Bohatá

Místopředsedkyně Jablíčkova, psychologické poradenství

Vzdělání: Vystudovala jsem psychologii na FFUK, absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v PCA přístupu 

Další kurzy: Kurz telefonické krizové intervence a internetového poradenství, Alpha-nursing

Zájmy: turistika, příroda, plavání, četba

Mám 3 syny Matyáše (nar. 2009), Antonína (nar. 2010) a Ondru (nar. 2015)

Kontakt: tel. 724 349 241, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Bára Dyrková Šimůnková

Klubík: Včeličky, Žabičky, organizace jednorázových akcí, metodika kombinovaných programů

Vzdělání: Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii na UHK, kurz Krizová intervence tváří v tvář, kurz Metodika pohybových her s kojenci a batolaty, kurz Metodika cvičení předškolních dětí. Pracovala jsem jako letorka primární prevence na ZŠ a před mateřskou v terapeutické komunitě pro drogově závislé. Mnoho let jsem aktivně působila ve skautském oddíle.

Zájmy:spánek, četba, výlety téměř kamkoliv:-)
Mám dvě děti, Honzíka (2011) a Aničku (2015)

Kontakt: 721 222 904, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno: Barbara Čapková

Klubík: Tanečky
O mně: Studuji fakultu Národohospodářskou na Vysoké škole ekonomické. Věnuji se zpěvu, tancování, případně herectví a sportu. Přes deset let aktivně zpívám v kapelách. Hrála jsem také i v několika amatérských muzikálem, ve kterých jsem měla možnost podílet se na tvorbě choreografií. Práce s dětmi mě velmi naplňuje. Přes léto jezdím na dětské tábory, kde dělám instruktorku. Jsem pozitivní a veselé povahy a v tomto duchu vedu i své hodiny.

 

Jméno: Eva Horejcová

Klubík: Coworking

Vzdělání:Střední zahradnická škola, Česká zemědělská univerzita - obor Environmentální modelování. Převážně jako dobrovolník jsem působila v Centru ekologické výchovy Zvoneček a mnoho let jako vedoucí oddílu Dobromysl. Pracovala jsem jako asistentka pedagoga na základní škole, koordinátorka dobrovolníků v Člověku v tísni nebo třeba jako koordinátorka několika projektů v Nové škole.

Zájmy: Spaní, nicnedělání, koukání do zdi, zahradničení. V současné době se věnuji hledání tlačítek z klávesnice za gaučem. Mám 3 děti – Šárku (2012) a dvojčata Mikuláše a Rozárku (2015)

Kontakt: tel.: 737 813 780, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Zdenka Hyttichová

Klubík: Psychomotorické poradenství
Vzdělání: Vystudovala jsem 1. Lékařskou fakultu UK obor ergoterapie. Pracovala jsem s dětmi s ohroženým vývojem v oblasti rané péče.
Kurzy: Senzorická integrace Moduly I. a II., Sensory Integration Network, UK, Kurz dětského vývoje, Health Service Executive, Irsko, Basální stimulace, Masérský kurz, 1. Lékařská fakulta, Reiki, The Reiki Aliance
Zájmy:  momentálně mým největším zájmem jsou synové Míša a Jeníček, dále čtení, příroda, bylinky, plavání
Kontakt:  tel: 731 554 470, email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Lucie Klozová

Klubík: Medvíďata, Pandy

Vzdělání: Vystudovala jsem Rehabilitační psychosociální péči o postižené děti, dospělé a seniory na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Rok jsem pracovala v Jedličkově ústavu v Liberci a během studia jsem pak působila v několika zařízeních pro děti s postižením, jezdila na tábory s dětmi s Downovým syndromem a 3 měsíce jsem učila v mateřské škole ve finském Kemi

Zájmy: Ráda tvořím (cokoliv, jakkoliv a z čehokoliv :)), čtu, jezdím na kole, plavu a posledních pět let se do toho všeho snaím zapojit i mé tři děti - Jáchyma (5 let), Zuzanku (3 roky) a Julinku (t.č. 3 měsíce) 

Kontakt: tel.: 777 087 438 ,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 Jméno: Šárka Kopecká
 Klubík: Cvičení proti bolestem zad, Cvičení pro ženy (s hlídáním dětí)
 Vzdělání: 2.LF UK magisterský obor fyzioterapie
 Zájmy: Sport (dříve hlavně basketbal, od kterého jsem se dostala k  rehabilitaci), cestování, četba.
 Kontakt: 606 392 765, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno: Petra Macháčková

Pozice:  Organizace jednorázových akcí, Mimihry, Nápady pro prstíky

Vzdělání: Vystudovala jsem ekonomii a management.

Zájmy: Turistika, příroda, kultura, knihy a k tomu vše co se dá vyrábět rukama. Ráda zkouším nové věci a objevuji nové obzory:)Od mládí ráda pracuji s dětmi (učitelkou v MŠ jsem se nakonec nestala:). Jen co jsem přestala jezdit na tábory jako dítě, pokračovala jsem jako praktikantka a táborová vedoucí. Nejvíce mne nyní baví nejen samotné tvoření, ale i vymýšlení a organizace těchto akcí. Nápady teď testuji na svých dětech Lukášovi (2010), Zuzance (2012) a Filipovi (2016).

Kontakt: tel.: 607 906 220,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Jana Mihálová

Klubík: Little stars, Little monkeys

Vzdělání: Pedagogicka fakulta UK Bratislava, smer Španielsky jazyk. ZUŠ výtvarný odbor. Praxe: Tri roky som spolu so španielčinou ucila aj výtvarně výchovu. Učila som španielčinu na bilingvalnom gymnaziu v Bratislave. Stále sa vzdielávam na kurzoch, workshopoch aj prednáškach. . Mám  mnohoročné skúsenosti s výukou jazyka malých detí. Už čtyři roky učím angličtinu i v rámci Jablíčkovskej školičky. 

Zájmy: Tohto času som na materskej dovolenke s dvomi dcerkami Terezkou a Evickou. Radi chodíme (celá rodina) do prírody, medzi zvieratká, na kultúru všetkého typu. Rada čítam, tvorím, maľujem, idem do kina.

Kontakt: tel.: 777 379 995,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Anna Novotná

Klubík: Berušky

Vzdělání: Vystudovala jsem VOŠ pedagogickou ve Sv. Janu pod Skalou obor pedagogika a vychovatelství. V současné době studuji na pedagogické fakultě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

Zájmy: Děti, ráda běhám, plavu,  peču, moc ráda s dětmi zpívám a vymýšlím jim básničky na míru. Miluji přírodu a ráda v ní trávím čas s mými nejbližšími

Kontakt: tel.: 777 589 758,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Jana Pekárková

Klubík: Relaxační cvičení

Vzdělání: Dosažené studium - VOŠ - obor diplomovaný fyzioterapeut, praxe: 1 rok v ambulantním zařízení jako fyzioterapeut, 4 roky na Klinice rehabilitačního lékařství ve FNKV jako fyzioterapeut.
Další kurzy: Kurz cvičení s padákem, kurz Senzomotorická stimulace a cvičení na labilních plochách

Zájmy: Sport (kolo, lyže, brusle), četba, děti, Jablíčkov, mám dvě děti - Matěje a Tomáše

Kontakt: tel.: 723 377 004,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jméno: Hana Rolníková

Klubík: Tanec pro těhotné

O mně: Vystudovala jsem Fakultu humanitních studií na Univerzitě Karlově. Promovala jsem s parádním bříčkem v devátém měsíci, takže jsem po intenzivním studiu vskočila do ještě intenzivnějšího mateřství :)
V současné době mám uz děti dvě. Během obou těhostenství jsem docházela jak na cvičení tak na tanec pro těhotné a v průběhu setkávání s dalšími nastávajícími maminkami mi došlo, že u nich je mé místo. Vstoupila jsem tedy do certifikovaného Lektorského kurzu Acentra, který probíhá skoro dva roky.

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Irena Salačová

Klubík: Mimiškolička, hlídání

Vzdělání:Střední ekonomická škola, vzdělávací program Pečující o malé a předškolní děti, praxe – vedoucí na táborech Československého rozhlasu a táborech pro děti z pěstounských rodin, dva roky péče o děti ve věku od 6 měsíců do 6 let pro účastnice vzdělávacích kurzů
Další kurzy: certifikát První pomoc u dětí, kurz rozvoje osobnosti Bilanční diagnostika, kurz Sólo rodiče a práce, certifikát Rozvoj osobnosti, kurz anglického jazyka, kurz pracovního práva

Zájmy: hraní s dětmi, angličtina (i pro předškoláky), sudoku, čtení, kolo, kolečkové brusle, turistika

Kontakt: tel.: 777 162 216,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Magdalena Šipka
Program: Výtvarné řáděn a Malování s příběhem
Vzdělání: Vystudovala jsem Pastorační a sociální práci na Karlově Univerzitě, Teologii a Teologii Služby, právě pokračuji doktorátem z teologie. Absolvovala jsem Kurz Arteterapie a artefiletiky akreditovaný MŠMT.
Zájmy: Ve volném čase se věnuji psaní - publicistických článků a básní. Ráda maluji a vyrábím a dříve jsem také psala a nacvičovala různá divadelní představení. Ráda propojuji spiritualitu a umění.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

majkasmolkova

 Jméno: Majka Šmolková
 Klubík: Dramaťáček
 O mně: Vystudovala jsem pedagogickou fakultu se zaměřením na předškolní vzdělávání. Působím jako učitelka v mateřské škole, nyní jsem však na rodičovské dovolené. Dlouhodobě se věnuji divadlu, hlavně způsobům jeho aplikace do výchovy a vzdělávání. Pomáhá mi k tomu studium dramatické výchovy na DAMU v Praze.
Zájmy: divadlo, turistika, čtení a objevování světa s mým synem Maxíkem

Jméno: Kateřina Šteffková

Klubík: Koťata, Opičky

Vzdělání:Středoškolské, vedení dětských akcí v šermířském spolku

Zájmy: Moje děti, zvířata, příroda, cestování a turistika, kultura, fotografování...

Společně s mateřstvím jsem objevila, jakou radost přináší "práce" s dětmi. Dětská radost z nových objevů, pokroků a prozkoumávání světa je natolik úžasná, že budu ráda její součástí nejen u svých, ale i u ostatních dětí. Ráda bych, aby si z mých hodin malí i velcí účastníci odnášeli především pohodu, úsměv na tváři, ale taky inspiraci, jak společně objevovat svět.

Kontakt: tel.: 773 669 551,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

 Jméno: Bohdana Švehlová
 Klubík: Hudebníčci
 Vzdělání: Farmaceutická fakulta UK Hradec Králové, nyní pracuji  desátým rokem v lékárně VFN
 Zájmy:  3 roky jsem hrála na ZŠ na flétnu, dále jako samouk, 15 let jsem  hrála coby student v ZUŠ na klavír a se svou dcerou Jaruškou se  protančila až do pátého měsíce těhotenství, ráda se toulám s dětmi  přírodou, jezdím na kole, mým velkým koníčkem je homeopatie. Mám  dvě děti, Jarušku a Oldříška.
 Kontakt: tel.: 728 929 915 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Jana Švicová

Klubík: Káčátka, Školička

Vzdělání:VŠ - pedagogická fakulta, speciální pedagogika

Zájmy: Mám dvě děti.

Kontakt: tel.: 603 959 486,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Veronika Udeaja

Administrativa, organizace, propagace

Kurzy: Nové poznatky ve vzdělávaní předškolních dětí, kurz první pomoci pro děti ZDRSEM, kurz pro duly ČAD, kurzy a semináře pro laktační poradkyně, seminář intuitivní pedagogiky

Zájmy: Moje dvě dcerky, příroda, cestování, velmi mě zajímá téma přirozeného těhotenství a porodu, kontaktního rodičovství a svobodného vzdělávání.

Kontakt: tel.: 728 328 452,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno: Lenka Zálišová
Program: Keramika (nejen) pro seniory
Vzdělání: SUPŠ sklářská v Železném Brodě, obor skleněné figurky, kurz grafiky u Vladimíra Komárka v Semilech, PedF UK Praha – vychovatelství – mimoškolní činnost mládeže
O mně: Od roku 1988 pracuji jako OSVČ – obor tvorba skleněných figurek, keramika a další výtvarné techniky. Od roku 1991, po absolutoriu kurzu u p.Skoblíka a dalších, jsem nastoupila jako lektorka keramických kurzů v KD Sokolniky. Po zániku, jsem vedle keramické kroužky na ZŠ Umělecká v Praze 7 až do odchodu do starobního důchodu. Pracovala jsem jak s dětmi z MŠ, ZŠ tak i středoškoláky a dospělými. Poslední 3 roky pracuji jednou týdně v KD Gong na Praze 9 , kde vedu kurzy keramiky.

Copyright © 2016. All Rights Reserved.

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.