Náš tým

Ředitelka Rodinného a komunitního centra Jablíčkov

Jméno: Lenka Vokatá
Absolvovala jsem střední zemědělskou školu, ale pak jsem se přesunula od zvířátek a rostlin k lidem a vystudovala jsem Vyšší odbornou sociálně pedagogickou a teologickou školu Jabok (a obdobný obor na ETF UK). Pracovala jsem v Poradně pro oběti násilí a trestných činů  (ADRA HK), v Nové škole, o.p.s., která pomáhá dětem ze sociálně a kulturně znevýhodněného prostředí a na VOŠ Jabok. Na všech těchto místech jsem mj. psala a koordinovala projekty. Byla jsem též dlouhá léta dobrovolníkem na různých místech (klub deskových her, domov pro seniory, LATA apod.)

Zájmy: příroda, hory, jízda na kole a na vodě, lezení, deskové hry, kultura. Mám dvě děti - Matouše (nar. 2008) a Magdalenu (nar. 2011).
Kontakt: 736245466, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 


Jméno: Bára Dyrková Šimůnková
místopředsedkyně Jablíčkova
Klubík: lektorka Žabiček a Včeliček, metodik kombinovaných programů
Vzdělání: Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii na UHK, kurz Krizová intervence tváří v tvář, kurz Metodika pohybových her s kojenci a batolaty, kurz Metodika cvičení předškolních dětí, Metodika výuky angličtiny pro předškolní a mladší školní děti, kurz první pomoci pro děti ZDRSEM. Pracovala jsem jako letorka primární prevence na ZŠ a před mateřskou v terapeutické komunitě pro drogově závislé. Mnoho let jsem aktivně působila ve skautském oddíle.
Zájmy:spánek, četba, výlety téměř kamkoliv:-) Mám dvě děti, Honzíka (2011) a Aničku (2015)
Kontakt: 721 222 904, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Eva Antošová

Klubík:  Neposedná pastelka

Vzdělání: ČVUT, Fakulta architektury

Zájmy: Učím kreslení na Katedře architektury, na Stavební fakultě ČVUT, Mám 15ti letou dceru Barboru.

Kontakt: tel. 731 312 420


Marketa Begany

Jméno: Markéta Begany

Klubík:  Poradna pro potraviny - co bychom měli připravovat našim drobečkům.

Vzdělání: Vystudovala jsem VŠCHT na fakultě potravinářské a biochemické technologie, 2 roky jsem vyučovala mikrobiologii, analýzu potravin a výživu na Střední průmyslové škole potravinářských technologií, nyní pracuji v Mikrobiologickém ústavu.

Zájmy:  četba, kytara, moje dvě děti

Kontakt: tel.: 776 061 353, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

Jméno: Mgr. Petra Bílková

Klubík:  lektor vzdělávacích přednášek a seminářů, psychologické poradenství

Vzdělání: vystudovala jsem psychologii na FF UP v Olomouci, absolvovala jsem výcviky v logoterapii a metodách KBT, zaměřuji se na vývojovou a školní psychologii. Další odborné kurzy absolvované v posledních dvou letech: Neuropsychologická diagnostika-FF UP Olomouc, Diagnostika poruch autistického spektra-Institut PPP, Diagnostika dětí – novinky v oboru – FFUP Olomouc, Práce s rodinami dětí s cystickou fibrózou – FN Motol, Diagnostika SO-RA-D – Institut PPP

Zájmy: ráda čtu, plavu, chodím do přírody, mám 3 děti a baví mě to s nimi.

Kontakt: tel.: 722 749 977


 

Jméno: Svetlana Biskupová

Klubík: Hravá jóga, Jóga pro dospělé

Vzdělání: na Slovensku jsem vystudovala Masmediální komunikaci.

Před mateřskou dovolenou jsem pracovala u mobilních operátorů Orange (SK) a O2 (CZ). 

Zájmy: Teď si užívám mateřskou dovolenou s Klárkou (3 roky) a Tomáškem (6 měsíců), se kterými od mala pravidelně cvičímBabyogu. Józe se věnuji více jak 10 let během kterých jsem získala několik certifikátů pro její výuku. A tak nyní můžu dělat to co mne baví. Specializuji se na jógu pro děti předškolního věku, kde se klade velký důraz na individuální přístup a na to, aby děti hodina bavila.

Kontakt: tel.: 720757529, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Kateřina Bohatá

psychologické poradenství

Vzdělání: Vystudovala jsem psychologii na FFUK, absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v PCA přístupu 

Další kurzy: Kurz telefonické krizové intervence a internetového poradenství, Alpha-nursing

Zájmy: turistika, příroda, plavání, četba

Mám 3 syny Matyáše (nar. 2009), Antonína (nar. 2010) a Ondru (nar. 2015)

Kontakt: tel. 724 349 241


Jméno: Barbara Čapková

Klubík: Tanečky, Zumba pro děti
O mně: Pocházím z Olomouce, nyní žiji pátým rokem v Praze, kde studuji na Vysoké škole ekonomické. Ve svém volném čase se věnuji zpěvu, sportu a v hlavní řadě tanci s dětmi. Přes deset let aktivně zpívám a jezdím po dětských táborech jako lektorka. Hrála jsem také i v několika amatérských muzikálech, ve kterých jsem měla možnost podílet se na tvorbě choreografie. Koncem minulého roku jsem absolvovala kurz první pomoci se zaměřením na pomoc dítěti. Práce s dětmi mě velmi naplňuje. Jsem pozitivní a energické povahy a v tomto duchu vedu i své hodiny

 

 


Jméno: Zdenka Hyttichová

Klubík: Psychomotorické poradenství a poradenství v ergoterapii

Vzdělání: Vystudovala jsem 1. Lékařskou fakultu UK obor ergoterapie. Pracuji s dětmi s poruchou zpracování smyslových vjemů, s poruchami učení, s dětmi s ohroženým vývojem a nerovnoměrným vývojem.
Kurzy: Newborn movement assessment, Dyspraxie, Rozvoj grafomotoriky u dětí předškolního věku, Senzorická integrace Moduly I. a II., Sensory Integration Network, Kurz dětského vývoje, Basální stimulace, Orofaciální stimulace
Zájmy: práce s dětmi, čtení, pobyt v přírodě, plavání
Kontakt:  tel: 731 554 470, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Jméno: Martina Chalupníková

Klubík: Poradenství s fyzioterapeutkou, Ranní cvičení

Vzdělání: Vzdělání: VOŠ -diplomovaný fyzioterapeut, FTVS - Tělesná a pracovní výchova zdravotně postižených
Praxe ve fyzioterapii: 1 rok v Janských Láznich v dětské léčebně, 3 roky na klinice Monada, 4 roky v ambulanci, 1 rok v CKP Sámova
Kurzy: Těhotné a po porodu- cvičení, Labilní plochy a sensomotorická stimulace, Posturální terapie na bázi vývojové kineziologie, Reflexní lokomoce podle Vojty-A kurz, Měkké a mobilizační techniky
Výcviky: Kraniosakrální terapie, Dech existence-Bhagat, Biodynamický dech a uvolnění traumatu-Giten

Kontakt: tel.: 721 816 025 ,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Lucie Klozová

Klubík: Medvíďata, Blešky, Keramika pro rodiče s dětmi

Vzdělání: Vystudovala jsem Rehabilitační psychosociální péči o postižené děti, dospělé a seniory na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Rok jsem pracovala v Jedličkově ústavu v Liberci a během studia jsem pak působila v několika zařízeních pro děti s postižením, jezdila na tábory s dětmi s Downovým syndromem a 3 měsíce jsem učila v mateřské škole ve finském Kemi

Zájmy: Ráda tvořím (cokoliv, jakkoliv a z čehokoliv :)), čtu, jezdím na kole, plavu a posledních pět let se do toho všeho snaím zapojit i mé tři děti - Jáchyma (5 let), Zuzanku (3 roky) a Julinku (t.č. 3 měsíce) 

Kontakt: tel.: 777 087 438 ,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Šárka Kopecká
Klubík: Cvičebníček, Pohybové hrátky s miminky, Cvičení proti bolestem zad
Vzdělání: 2.LF UK magisterský obor fyzioterapie
Kurzy: instruktor fitness (Fitness Institut Tonus), Terapeutické využití kinesiotapu, Diagnostika a terapie funkčních poruch pohybového aparátu, Základní principy metody R.Brunkow, Dynamická neuromuskulární stabilizace (právě studuji-  absolvovala jsem zatím část A, B)
Zájmy: Sport, cestování, četba.
Kontakt: 606 392 765, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 Jméno: Danka Sandeva
 Klubík: Zdravá svačinka, Herna s hlídáním, recepční
 O mně: Absolvovala jsem několik kurzů z oblasti potravin a zdravé výživy a kurz první pomoci pro děti ZDRSEM. Mám několikaletou zkušenost z prodeje a přípravy zdravé stravy. Jsem maminka 2 dětí (sportovců), kterým každodenně chystám zdravé svačinky.
Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

majkasmolkova

 Jméno: Majka Šmolková
 Klubík: Dramaťáček
 O mně: Vystudovala jsem pedagogickou fakultu se zaměřením na předškolní vzdělávání. Působím jako učitelka v mateřské škole, nyní jsem však na rodičovské dovolené. Dlouhodobě se věnuji divadlu, hlavně způsobům jeho aplikace do výchovy a vzdělávání. Pomáhá mi k tomu studium dramatické výchovy na DAMU v Praze.
Zájmy: divadlo, turistika, čtení a objevování světa s mým synem Maxíkem

 

 Jméno: Bohdana Švehlová
 Klubík: Hudebníčci, homeopatické poradenství
 Vzdělání: Farmaceutická fakulta UK Hradec Králové, nyní pracuji  desátým rokem v lékárně VFN
 Zájmy:  3 roky jsem hrála na ZŠ na flétnu, dále jako samouk, 15 let jsem  hrála coby student v ZUŠ na klavír a se svou dcerou Jaruškou se  protančila až do pátého měsíce těhotenství, ráda se toulám s dětmi  přírodou, jezdím na kole, mým velkým koníčkem je homeopatie. Mám  dvě děti, Jarušku a Oldříška.
 Kontakt: tel.: 728 929 915 email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Jana Švicová

Klubík: Káčátka, Housátka, Školička

Vzdělání:VŠ - pedagogická fakulta, speciální pedagogika, kurz první pomoci pro děti ZDRSEM

Zájmy: Mám dvě děti.

Kontakt: tel.: 603 959 486

Jméno: Marie Ťupová

O mně: Vystudovala jsem obor Ekonomika a management na stavební fakultě ČVUT v Praze, v tomto oboru jsem následně pracovala v Praze, Londýně a Sydney. Od dětství se věnuji sportu, přes sportovní gymnastiku, tenis a volejbal jsem se dostala až k józe. Té jsem se začala intenzivněji věnovat v průběhu mateřské dovolené, kdy jsem také získala certifikát Instruktor jógy se specializací Hatha jóga. Mám tři děti- Samuela, Olivera a Kristinu.


Jméno: Veronika Udeaja

Administrativa, organizace, propagace

Kurzy: Nové poznatky ve vzdělávaní předškolních dětí, kurz první pomoci pro děti ZDRSEM, kurz pro duly ČAD, kurzy a semináře pro laktační poradkyně, seminář intuitivní pedagogiky

Zájmy: Moje dvě dcerky, příroda, cestování, velmi mě zajímá téma přirozeného těhotenství a porodu, kontaktního rodičovství a svobodného vzdělávání.

Kontakt: tel.: 728 328 452,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


 

 

Jméno: Lenka Zálišová
Program: Keramika (nejen) pro seniory
Vzdělání: SUPŠ sklářská v Železném Brodě, obor skleněné figurky, kurz grafiky u Vladimíra Komárka v Semilech, PedF UK Praha – vychovatelství – mimoškolní činnost mládeže
O mně: Od roku 1988 pracuji jako OSVČ – obor tvorba skleněných figurek, keramika a další výtvarné techniky. Od roku 1991, po absolutoriu kurzu u p.Skoblíka a dalších, jsem nastoupila jako lektorka keramických kurzů v KD Sokolniky. Po zániku, jsem vedle keramické kroužky na ZŠ Umělecká v Praze 7 až do odchodu do starobního důchodu. Pracovala jsem jak s dětmi z MŠ, ZŠ tak i středoškoláky a dospělými. Poslední 3 roky pracuji jednou týdně v KD Gong na Praze 9 , kde vedu kurzy keramiky.

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.