Náš tým


Předsedkyně Mateřského a otcovského centra pohody,

ředitelka Jablíčkova

Jméno: Lenka Vokatá
Absolvovala jsem střední zemědělskou školu, ale pak jsem se přesunula od zvířátek a rostlin k lidem a vystudovala jsem Vyšší odbornou sociálně pedagogickou a teologickou školu Jabok (a obdobný obor na ETF UK). Pracovala jsem v Poradně pro oběti násilí a trestných činů  (ADRA HK), v Nové škole, o.p.s., která pomáhá dětem ze sociálně a kulturně znevýhodněného prostředí a na VOŠ Jabok. Na všech těchto místech jsem mj. psala a koordinovala projekty. Byla jsem též dlouhá léta dobrovolníkem na různých místech (klub deskových her, domov pro seniory, LATA apod.)

Zájmy: příroda, hory, jízda na kole a na vodě, lezení, deskové hry, kultura. Mám dvě děti - Matouše (nar. 2008) a Magdalenu (nar. 2011).
Kontakt: 736245466, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Jméno: Eva Antošová

Klubík:  Neposedná pastelka

Vzdělání: ČVUT, Fakulta architektury

Zájmy: Učím kreslení na Katedře architektury, na Stavební fakultě ČVUT, Mám 15ti letou dceru Barboru.

Kontakt: tel. 731 312 420, 274 781 751, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Marketa Begany

Jméno: Markéta Begany

Klubík:  Poradna pro potraviny - co bychom měli připravovat našim drobečkům.

Vzdělání: Vystudovala jsem VŠCHT na fakultě potravinářské a biochemické technologie, 2 roky jsem vyučovala mikrobiologii, analýzu potravin a výživu na Střední průmyslové škole potravinářských technologií, nyní pracuji v Mikrobiologickém ústavu.

Zájmy:  četba, kytara, moje dvě děti

Kontakt: tel.: 776 061 353, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jméno: Zuzana Bendová

Klubík:  Kočicí dovádění

Vzdělání: Vystudovala jsem obor Ekonomika a právo v podnikání, Ekonomická fakulta VŠB TU Ostrava

Zájmy: Od malička tanec v různých formách /taneční průprava, folklór, společenské tance až jsem zakotvila u disco a streetu/, dále jídlo, četba detektivek a spánek :-) V průběhu MD / syn 5 let, dcera 2 roky/ mne již několikrát popadla myšlenka učit děti a spojit ji se svojí zálibou v tanci. Dříve jsem učila v tanečním studiu Leony Qasi Kvasnicove starší děti /kolem 10ti let/, a tak to teď ráda vyzkouším s mladšími.

Kontakt: tel.: 773773589, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


 

Jméno: Mgr. Petra Bílková

Klubík:  lektor vzdělávacích přednášek a seminářů, psychologické poradenství

Vzdělání: vystudovala jsem psychologii na FF UP v Olomouci, absolvovala jsem výcviky v logoterapii a metodách KBT, zaměřuji se na vývojovou a školní psychologii. Další odborné kurzy absolvované v posledních dvou letech: Neuropsychologická diagnostika-FF UP Olomouc, Diagnostika poruch autistického spektra-Institut PPP, Diagnostika dětí – novinky v oboru – FFUP Olomouc, Práce s rodinami dětí s cystickou fibrózou – FN Motol, Diagnostika SO-RA-D – Institut PPP

Zájmy: ráda čtu, plavu, chodím do přírody, mám 3 děti a baví mě to s nimi.

Kontakt: tel.: 722 749 977

 

Jméno: Svetlana Biskupová

Klubík: Hravá jóga

Vzdělání: na Slovensku jsem vystudovala Masmediální komunikaci.

Před mateřskou dovolenou jsem pracovala u mobilních operátorů Orange (SK) a O2 (CZ). 

Zájmy: Teď si užívám mateřskou dovolenou s Klárkou (3 roky) a Tomáškem (6 měsíců), se kterými od mala pravidelně cvičímBabyogu. Józe se věnuji více jak 10 let během kterých jsem získala několik certifikátů pro její výuku. A tak nyní můžu dělat to co mne baví.

Specializuji se na jógu pro děti předškolního věku, kde se klade velký důraz na individuální přístup a na to, aby děti hodina bavila.

Kontakt: tel.: 720757529, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jméno: Kateřina Bohatá

Místopředsedkyně Jablíčkova, psychologické poradenství

Vzdělání: Vystudovala jsem psychologii na FFUK, absolvovala jsem psychoterapeutický výcvik v PCA přístupu 

Další kurzy: Kurz telefonické krizové intervence a internetového poradenství, Alpha-nursing

Zájmy: turistika, příroda, plavání, četba

Mám 3 syny Matyáše (nar. 2009), Antonína (nar. 2010) a Ondru (nar. 2015)

Kontakt: tel. 724 349 241, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Zdeňka Černá

Klubík:  Keramika, Žabičky

Vzdělání:Ochrana a tvorba životního prostředí na PřF Univerzity Palackého v    Olomouci. Během studia jsem se věnovala environmentální výchově a pracovala jsem jako externí lektorka na Toulcově Dvoře a Sluňákově. Absolvovala jsem kurzy keramiky u Martina Hadravy v Klikově (2011-2013) a kurzy na ZUŠ pod vedením keramika Václava Černocha (1994-2004) a kurzy pedagogické: Respektovat a být respektován, Osobní a osobnostní rozvoj (NIDV), První pomoc u malých dětí, Zážitková pedagogika (Prázdninová škola Lipnice).

Zájmy: Keramika je mým celoživotním koníčkem a práce s dětmi velkou inspirací, dalšími zájmy jsou cestování, můj synek, běžkování a četbai

Kontakt: email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Hanka Damborská

Klubík:  Hudebníčci

Vzdělání:  Před MD jsem učila na základních uměleckých školách, zajímám se zejména o hudební pedagogiku podle Carla Orffa, absolvovala jsem několik kurzů a seminářů v tomto oboru. Mám praxi s výchovou dětí v Norsku.

Zájmy: Hudba, příroda, turistika, četba, tvoření.Mám dvě děti Jáchyma a Kačenku.

Kontakt: tel.: 736 522 857, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Marcel Dejdar

Klubík: Nářez štětcem

Vzdělání: PEDFA UK ucitelstvi pro1.stupeň ZŠ

Zájmy: Mým zájmem jsou děti. Výroba a výchova :o), mám čtyři.

Kontakt: tel.: 724 503 738, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., web:www.narezstetcem.cz

Jméno: Bára Dyrková Šimůnková

Klubík: Včeličky

Vzdělání: Sociální pedagogika se zaměřením na etopedii na UHK, kurz Krizová intervence tváří v tvář, kurz Metodika pohybových her s kojenci a batolaty. Pracovala jsem jako letorka primární prevence na ZŠ a před mateřskou v terapeutické komunitě pro drogově závislé. Mnoho let jsem aktivně působila ve skautském oddíle.

Zájmy:spánek, četba, výlety téměř kamkoliv:-)
Mám dvě děti, Honzíka (2011) a Aničku (2015)

Kontakt: 721 222 904, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jméno: Eva Horejcová

Klubík: Coworking

Vzdělání:Střední zahradnická škola, Česká zemědělská univerzita - obor Environmentální modelování. Převážně jako dobrovolník jsem působila v Centru ekologické výchovy Zvoneček a mnoho let jako vedoucí oddílu Dobromysl. Pracovala jsem jako asistentka pedagoga na základní škole, koordinátorka dobrovolníků v Člověku v tísni nebo třeba jako koordinátorka několika projektů v Nové škole.

Zájmy: Spaní, nicnedělání, koukání do zdi, zahradničení. V současné době se věnuji hledání tlačítek z klávesnice za gaučem. Mám 3 děti – Šárku (2012) a dvojčata Mikuláše a Rozárku (2015)

Kontakt: tel.: 737 813 780, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jméno: Lucie Klozová

Klubík: Mimihry II

Vzdělání: Vystudovala jsem Rehabilitační psychosociální péči o postižené děti, dospělé a seniory na Zdravotně sociální fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.
Rok jsem pracovala v Jedličkově ústavu v Liberci a během studia jsem pak působila v několika zařízeních pro děti s postižením, jezdila na tábory s dětmi s Downovým syndromem a 3 měsíce jsem učila v mateřské škole ve finském Kemi

Zájmy: Ráda tvořím (cokoliv, jakkoliv a z čehokoliv :)), čtu, jezdím na kole, plavu a posledních pět let se do toho všeho snaím zapojit i mé tři děti - Jáchyma (5 let), Zuzanku (3 roky) a Julinku (t.č. 3 měsíce) 

Kontakt: tel.: 777 087 438 ,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Jméno: Barbora Kateřina Chládková

Klubík: Logopedické poradenství

Vzdělání: Absolvovala jsem pedagogickou fakultu, obor speciální pedagogika - logopedie. Dlouho jsem se pracovně pohybovala v bankovním prostředí. Ale po narození dětí už jsem nemohla mezi excelovými tabulkami vydržet a začala se věnovat práci s lidmi ve svém původním oboru, kde se mluví, mluví a mluví... 

Zájmy: Krom toho, že hodně a ráda mluvím, se mi líbí pěší chůze - po městě i v přírodě. Ráda čtu a snažím se i něco napsat. Někdy se odhodlám k šití. Mám dva synky, takže se také občas nadchnu pro nějaký jejich zájem. Momentálně jsou to vlaky a nádraží :-)

Kontakt: tel.: 724 953 011,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Eliška Kvěchová

Klubík: Výlety do pravěku

Vzdělání: Vystudovala jsem Pravěkou a raně středověkou archeologii na FFUK a obor Studium humanitní vzdělanosti na FHS.

Zájmy: Ráda sleduji, co se na Zeměkouli děje a těší mě, když u toho mohu vědomě být. Baví mě kolektivní sporty a sportování v kolektivu, s knížkou jsem raději sama :) Tvořím a opravuji.

Kontakt: tel.: 724 102 268,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Petra Macháčková

Pozice:  Organizace jednorázových akcí, Mimihry

Vzdělání: Vystudovala jsem ekonomii a management.

Zájmy: Turistika, příroda, kultura, knihy a k tomu vše co se dá vyrábět rukama. Ráda zkouším nové věci a objevuji nové obzory:)Od mládí ráda pracuji s dětmi (učitelkou v MŠ jsem se nakonec nestala:). Jen co jsem přestala jezdit na tábory jako dítě, pokračovala jsem jako praktikantka a táborová vedoucí. Nejvíce mne nyní baví nejen samotné tvoření, ale i vymýšlení a organizace těchto akcí. Nápady teď testuji na svých dětech Lukášovi (2010), Zuzance (2012) a Filipovi (2016).

Kontakt: tel.: 607 906 220,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Jana Mihálová

Klubík: Little stars, Little monkeys

Vzdělání: Pedagogicka fakulta UK Bratislava, smer Španielsky jazyk. ZUŠ výtvarný odbor. Praxe: Tri roky som spolu so španielčinou ucila aj výtvarně výchovu. Učila som španielčinu na bilingvalnom gymnaziu v Bratislave. Stále sa vzdielávam na kurzoch, workshopoch aj prednáškach. . Mám  mnohoročné skúsenosti s výukou jazyka malých detí. Už tri roky učím angličtinu i v rámci Jablíčkovskej školičky. 

Zájmy: Tohto času som na materskej dovolenke s dvomi dcerkami Terezkou 3,5 roka a Evickou 2 roky. Radi chodíme (celá rodina) do prírody, medzi zvieratká, na kultúru všetkého typu. Rada čítam, tvorím, maľujem, idem do kina.

Kontakt: tel.: 777 379 995,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jméno: Anna Novotná

Klubík: Berušky

Vzdělání: Vystudovala jsem VOŠ pedagogickou ve Sv. Janu pod Skalou obor pedagogika a vychovatelství. V současné době studuji na pedagogické fakultě Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

Zájmy: Děti, ráda běhám, plavu,  peču, moc ráda s dětmi zpívám a vymýšlím jim básničky na míru. Miluji přírodu a ráda v ní trávím čas s mými nejbližšími

Kontakt: tel.: 777 589 758,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Jana Pekárková

Klubík: Relaxační cvičení

Vzdělání: Dosažené studium - VOŠ - obor diplomovaný fyzioterapeut, praxe: 1 rok v ambulantním zařízení jako fyzioterapeut, 4 roky na Klinice rehabilitačního lékařství ve FNKV jako fyzioterapeut.
Další kurzy: Kurz cvičení s padákem, kurz Senzomotorická stimulace a cvičení na labilních plochách

Zájmy: Sport (kolo, lyže, brusle), četba, děti, Jablíčkov, mám dvě děti - Matěje a Tomáše

Kontakt: tel.: 723 377 004,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.Jméno: Laďka Poláková

Klubík: Nářez štětcem

Vzdělání: Jsem absolventka Oděvní průmyslovky a Vyšší odborné školy sociálně právní. Od září 2010 pracuji v Intervenčním centru pro osoby ohrožené domácím násilím jako sociální pracovnice

Zájmy: Přibližně patnáctým rokem se ve volném čase patlám s dětmi v barvách, z toho šestým rokem v Jablíčkově. Pořád mě to moc baví a těším se na každý pátek. Konec konců - kdo může během jednoho odpoledne beztrestně nařezat hned dvaceti až třiceti dětem najednou (a dokonce štětcem!)?

Kontakt: tel.: 603 309 724,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 


Jméno: Irena Salačová

Klubík: MIMIŠKOLIČKA + HLÍDÁNÍ

Vzdělání:Střední ekonomická škola, vzdělávací program Pečující o malé a předškolní děti, praxe – vedoucí na táborech Československého rozhlasu a táborech pro děti z pěstounských rodin, dva roky péče o děti ve věku od 6 měsíců do 6 let pro účastnice vzdělávacích kurzů
Další kurzy: certifikát První pomoc u dětí, kurz rozvoje osobnosti Bilanční diagnostika, kurz Sólo rodiče a práce, certifikát Rozvoj osobnosti, kurz anglického jazyka, kurz pracovního práva

Zájmy: hraní s dětmi, angličtina (i pro předškoláky), sudoku, čtení, kolo, kolečkové brusle, turistika

Kontakt: tel.: 777 162 216,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Kateřina Šteffková

Klubík: Čmeláčci, Opičky

Vzdělání:Středoškolské, vedení dětských akcí v šermířském spolku

Zájmy: Moje děti, zvířata, příroda, cestování a turistika, kultura, fotografování...

Společně s mateřstvím jsem objevila, jakou radost přináší "práce" s dětmi. Dětská radost z nových objevů, pokroků a prozkoumávání světa je natolik úžasná, že budu ráda její součástí nejen u svých, ale i u ostatních dětí. Ráda bych, aby si z mých hodin malí i velcí účastníci odnášeli především pohodu, úsměv na tváři, ale taky inspiraci, jak společně objevovat svět.

Kontakt: tel.: 773 669 551,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Jana Švicová

Klubík: Káčátka, Školička

Vzdělání:VŠ - pedagogická fakulta, speciální pedagogika

Zájmy: Mám dvě děti.

Kontakt: tel.: 603 959 486,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Jméno: Veronika Udeaja

Administrativa, organizace, propagace

KurzyNové poznatky ve vzdělávaní předškolních dětí, kurz první pomoci pro děti ZDRSEM, kurz pro duly ČAD, kurzy a semináře pro laktační poradkyně

Zájmy: Moje dvě dcerky, příroda, cestování, velmi mě zajímá téma přirozeného těhotenství a porodu, kontaktního rodičovství a svobodného vzdělávání.

Kontakt: tel.: 728 328 452,email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.