Aktuality

Aktuální informace k omezení provozu

Volnočasové aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním

Aktuální informace k omezení provozu

Milí návštěvníci Jablíčkova,
 
od 24. 5. již běží ve standardním režimu všechny programy (uvnitř!).
 
Na programech pro děti bez rodičů a programech pro dospělé, kde je vždy do 10 osob, nemusí účastníci podepisovat čestné prohlášení o testování, očkování či prodělání Covidu.
 
Na programech pro rodiče s dětmi se pravidla řídí skutečným počtem osob, které se dané lekce účastní. V případě, že se na lekci sejde více než 10 osob, platí, že všichni účastníci nad 6 let musí podepsat čestné prohlášení (je k dispozici na recepci) a mít nasazený respirátor.
 
Přímo u nás máte také možnost se před začátkem programu otestovat schváleným antigenním testem ze slin za nákladovou cenu 60 Kč.
 
V zájmu bezpečí všech zúčastněných prosíme, abyste na kurzy chodili jen bez příznaků respiračního onemocnění a pokud nejste po Covidu ani očkovaní, bylo by dobré, kdybyste byli otestovaní alespoň v posledním 1 týdnu.
Děkujeme a těšíme se na vás!
 
Pokud se nechystáte přijít, prosíme, odhlašujte se!
Pokud již nechcete do konce školního roku na některý kurz docházet, prosím, odhlaste se e-mailem na vsamkova989@gmail.com.
Jednorázové absence, prosím, omlouvejte klasicky přes Webooker – Rozvrh/Omluvy, děkujeme.
Sledujte, prosím, Webooker!
Lekce většiny kurzů byly posunuty až do konce června – přesné datum, kdy končí Váš kurz vidíte ve webookeru v části „Moje kurzy“ nebo v Rozvrhu (tam jsou všechny kurzy). Za lekce, které i přes veškerou snahu nebudeme moci realizovat Vám vrátíme peníze v plné výši – budeme je ale posílat až na konci června/začátku července, až bude jasné, kolik lekcí se nerealizovalo.

Volnočasové aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním

Volnočasové aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním

Volnočasové aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním

Od května 2021 jsme zavedli nové kroužky pro děti se zdravotním znevýhoděním, které jim neumožňuje účast v našich standardních kurzech. Aktuálně běží první dva kroužky: Krtečci zaměření na keramiku a tvoření a Sluníčka, kde kombinujeme jógu, tvoření a hudební část.

Od září 2021 přibude Klubík kombinující aktivity pohybové, výtvarné i hudební.

S využitím asistentky lektora jsme také nově schopni začlenit děti se speciálními potřebami i do mnohých našich standardních kurzů.

A nové služby jsme připravili i pro jejich rodiče: Podpůrnou skupinu, Individuální poradenství, specializované kurzy a semináře.

 

 

Zápis do školičky na školní rok 2021/2022

Zápis do školičky na školní rok 2021/2022

Zápis na školní rok 2021/2022 je od pátku 21. 5. 2021 otevřen ve Webookeru, v pondělí 24. 5. proběhl také den otevřených dveří. Bližší informace o naší dětské skupině najdete v záložce Školička.

Během prázdnin můžete využít naši Letní školičku, která probíhá v týdenních turnusech a svou náplní je vhodná pro děti od 3 do 6 let. Bližší informace najdete v záložce Příměstské tábory.