Reference

Ivča: Vnučka se do Jablíčkova vždy těší a pokaždé vyrobí originální a nádherný předmět, nebo namaluje úžasný obrázek. Děkuji všem, kteří se starají a dětem se maximálně věnují.
Jana: Maximální spokojenost.
Hanka: Nesmírně laskavý a při tom pevný přístup k dětem. Naše děti školičku milují, pokaždé přinesou krásný výrobek či obrázek.
Vebrova: Dcera navštěvuje školičku velice ráda a je tam moc spokojená ....
Zuzana: Vyborna skolicka s uzasnym pristupem k detem. Skolicka rozviji deti po vsech strankach, kazdy den deti vyrabeji jiny obrazek ci vytvor tematicky k danemu rocnimu obdobi. Dcera se vzdy hrozne tesi, coz je, myslim, to nejvetsi oceneni a mluvi to za vse :-)
Katka: Obě moje děti Jablíčkovskou školičku milovaly. A při přechodu do "klasické MŠ" si doteď stýskají. Malý kolektiv s rodinnou atmosférou, naplněný program. Třeba Loutkové divadélko každý den! :-) Přístup personálu úžasný, kreativní,milý, vstřícný k potřebám jednotlivých dětí. Jediné minus - školička nemá vlastní zahradu a hřiště, ale přesto každý den chodí s dětmi ven, velmi bezpečnou cestou na nedaleké bezpečné oplocené hřiště.

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.