Kombinovaný program - Káčátka

Pátek 10:05 - 11:05

2 - 4 roky

Lektor: Jana Švicová

Kombinovaný program pro rodiče s dětmi zaměřený na rozvoj psychomotorických dovedností. Budeme rozvíjet řeč a rytmiku pomocí básniček a písniček s pohybem, cvičit na míčích, prolézat opičí dráhu, zpívat a hrát na hudební nástroje, vyrábět a tvořit. Děti se postupně a přirozenou cestou připraví na separaci od rodičů, rodiče se mohou podělit o své zkušenosti. Přijďte a prožijte příjemné dopoledne s novými kamarády..

 

Reference návštěvníků Káčátek (z anonymních dotazníků):

 

"Dcerka se na Káčátkách naučila fungovat v kolektivu, nebát se mluvit před jinými i je poslouchat. Odnáším si inspiraci k novým aktivitám i chuť naučit se hrát na kytaru :)"

 

"Bezvadný, vstřícný a trpělivý přístup, i k rodičům :). Oceňuji hlavně informace o tom, co už moje dítě dovede a co je potřeba rozvíjet i doma, předávání zkušeností ohledně výchovy mezi maminkami."

 

"Lektorka Jana je velmi laskavá a přitom pevná, děti ji mají moc rády. Jsem ráda za možnost seznámení s dalšími maminkami a dětmi - výměna zkušeností, navazování přátelství nás i dětí. Jablíčkov významně přispívá k tomu, aby se ve Strašnicích dobře žilo, můžeme tu potkávat známé a přátele..."

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.