Kombinovaný program - Koťata

Středa 9:00

18 - 24 měsíců s rodiči

Lektorka: Kateřina Hamáčková

Kombinovaný program pro rodiče s dětmi. Neseďte doma, přijďte mezi nás. Budeme si hrát, cvičit, zpívat, naučíme se společně nové říkanky a vyrobíme si něco pro radost. Poznejte nové kamarády, pohrajte si s novými hračkami. Rodiče si v příjemném prostředí mohou popovídat o svých radostech i starostech a sdílet příjemné chvilky při hře se svými dětmi v jiném, než domácím prostředí.

jez ci2

Reference návštěvníků programu (z anonymních dotazníků):

"Děti se učí fungovat v kolektivu vrstevníků. Já jako máma třeba okoukám řešení určitých situací od jiných maminek. Naučila jsem se říkanky, písničky, co vše mohu s dětmi dělat, naučila jsem se využít plnohodnotně volný čas s dětmi, získala jsem důležité informace ohledně výchovy. Děti odchází domů vždy plni dojmů a zážitků."

"Další možnosti rozvíjení dítěte, užití nových technik a pomůcek, setkání se s vrstevníky, předání zkušeností a informací od ostatních."

"Inspirace pro hry doma, rozvoj jemné i hrubé motoriky, hudební rozvoj. Dítě je hravější, mnoho dovedností předvádí samo doma, společné hraní upevňuje váš vztah."

 

 

 

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.