Little Bees

Středa 11:00 - 2 - 5 let s rodiči

Pondělí 16:00 - 3 - 5 let s rodiči

Lektorka: Asia Fendrychová

Kurz vhodný pro všechny děti, které baví poznávat svět.
Zapomeňte na klasické biflování, které znáte ze školy. Aby se vaše dítě naučilo cizí jazyk, nepotřebuje se ho kontrolovaně učit.

Malé děti jazyk nejlépe pochytí přirozeným způsobem: zábavou, hrou, hudbou, pohybem a opakováním. Když nové slovo úspěšně použijí a pomůže jim při hře, spolehlivě si ho zapamatují, a navíc z toho mají radost.

Dokud jsou malé, mají jednu obrovskou výhodu. Nemají hluboce zakořeněnou výslovnost jednoho konkrétního jazyka. Díky tomu snadno najedou na správnou výslovnost hned od začátku a nikdy nebudou mít český přízvuk. Budou spíkovat jako rodilý Američan.

V dětství jsem několik let žila v USA. Sama jsem díky tomu poznala, jak zásadní je vnímat jazyk odmala. Správnou výslovnost jsem pochytila zcela přirozeně. Moc ráda teď pomůžu i dalším dětem.

Kurz má jedinečnou propracovanou metodiku, je velmi interaktivní, pestrý. Je doslova nabitý zábavnými aktivitami, konverzací a množstvím rozličných her pro nejmenší. S využitím písniček, her, říkanek, pohybu a tance se vaše děti ponoří do cizího jazyka a brzy v něm budou jako rybky ve vodě.
Součástí kurzu je možnost stahnout si všechny použite písničký, které mohou rodiče s dětmi využít pro zábavné opakování doma nebo na cestách.
Pojďte zkoumat a užívat si angličtinu celým tělem :-)

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.