Výuka hry na ukulele nebo na kytaru

Jediné volné místo je momentálně na lekci v úterý od 17:30 (délka lekce 30 minut).

 Lektor: Jaroslav Pechar

individuální výuka hry na kytaru nebo ukulele pro děti (od 6 let) i dospělé

Nástroj můžete mít vlastní nebo lze zapůjčit - při přihlašování prosím napište do poznámky, zda budete mít zájem o kytaru nebo ukulele.

Nelze se hlásit jednorázově, pouze na celý kurz. V případě vaší absence, kterou včas omluvíte, máte nárok na náhradu, kterou si můžete vybrat na konci pololetí.

První dvě lekce lze případně zaplatit zvlášť a až poté doplatit zbytek kurzu, abyste měli možnost si kurz vyzkoušet.

Ukulele a kytara jsou nástroje velmi podobné. Ukulele jako menší bratr kytary je na zvládnutí jednodušší, a proto ho lépe zvládnou i mladší děti, pro které je větší motivací, když sami dělají znatelné pokroky.

Vlastní výuku hry na nástroj se snažím přizpůsobovat tak, aby především děti bavila. Mým cílem je, aby děti mohli získat k hudbě pozitivní vztah, z kterého budou moci v budoucnu čerpat. Rád spojuji teorii s praxí a z teorie učím jen to, co jsou děti schopné při hře sami použít. Budeme společně hrát písničky, které děti znají a mají rádi, např. písně od Svěráka a Uhlíře, Skoumala, Nohavici a další populární písničky, o které budou mít zájem. Při hře se snažím rozvíjet především přirozené vnímání rytmu a hudební sluch, který je v hudbě tím nejdůležitějším.

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.