Archiv

2. venkovní hra

 
Pozor! Hra prodloužena až do 31. března! Odměny si v Jablíčkově můžete vyzvedávat vždy ve čtvrtek (18.3., 25.3. a 1.4) mezi 16 - 18 hodinou.
 
Milí přátelé,

protože situace nám stále nedovoluje setkávat se s Vámi osobně a naše podzimní venkovní hra měla u Vás úspěch, připravili jsme pro Vás a Vaše děti 2. jablíčkovskou venkovní hru. Tentokrát není nijak tematická, a tak nese prostý název, ale zase to otevírá dveře k dalším pokračováním a sami jsme zvědaví, jak dlouhá tahle číselná řada jednou bude.

Chtěli jsme dát dětem do rukou něco s čím budou moct sami pracovat. Výsledkem je pracovní sešit (ke stažení ZDE). Na konci nejspíš bude počmáraný, zmuchlaný a ušmudlaný, ale moc doufáme, že Vám přinese dobrou zábavu a radost.

Pokud si budete sešit sami tisknout, postačí i černobílá tiskárna, jenom potom vezměte pastelky nebo fixy a vybarvěte barevná kolečka u některých úkolů. Barvy jsme pro jistotu vždy popsali. 

Mapa stanovišť je součástí pracovního sešitu, aby si děti mohly vybarvovat stanoviště, která už splnily. Otevřít si ji ale můžete také na https://mapy.cz/s/mafojutave. Stanovišť jsme pro Vás připravili celkem 30 a stejně jako minule budeme rozdávat drobné odměny. Tentokrát bude na odměnu stačit splnění úkolů alespoň z 18 stanovišť.

Vstupné dobrovolné. Pokud se nás v souvislosti se hrou rozhodnete podpořit, budeme moc rádi za libovolný finanční příspěvek. K platbě můžete využít QR kód, který najdete v pracovním sešitu a který obsahuje všechny důležité údaje.

Pevné zdraví, dobrou náladu a radost ze hry Vám přeje Váš Jablíčkov.

Tipy na vánoční tvoření

Je tady adventní čas, kdy každoročně pořádáme akci “Vánoční tvořivá dílnička”. Letos se z důvodu opatření akce bohužel nemůže uskutečnit, ale připravili jsme si pro vás na prosinec několik výtvarných tipů s tématikou Vánoc. Ke stažení ZDE

Jablíčkov na doma

Jako symbolickou náhradu zejména kombinovaných programů po dobu uzavírky a jako zpestření pro vás máme tipy na (nejen) podzimní aktivity pro děti, ke stažení ZDE

Bazárek 2020

 Místa pro prodejce jsou již obsazena, nakupující vstup zdarma a bez registrace. Nezapomeňte si vzít roušky :)

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.