Kombinovaný program - Káčátka

Pátek 09:00

2 - 4 roky (mladší sourozenci vítáni)

Lektor: Jana Švicová

 

Cílem tohoto programu je, aby si děti zvykly na společnost dalších dětí, aby si s nimi uměly pohrát, podělit se s nimi. Také je do určité míry nastaven denní režim (přestávka na nočníček, svačina). Kačátka začínají pásmem pohybových říkadel vztahujících se k ročnímu období, pokračujeme opičí dráhou, zpíváním s kytarou a muzicírováním s drobnými hudebními nástroji. Po svačince následuje výtvarničení a tvoření a na konci je divadlo vždy k aktuálnímu tématu.

 

kacatka kacatka2

 

Reference návštěvníků Káčátek (z anonymních dotazníků):

 

"Dcerka se na Káčátkách naučila fungovat v kolektivu, nebát se mluvit před jinými i je poslouchat. Odnáším si inspiraci k novým aktivitám i chuť naučit se hrát na kytaru :)"

 

"Bezvadný, vstřícný a trpělivý přístup, i k rodičům :). Oceňuji hlavně informace o tom, co už moje dítě dovede a co je potřeba rozvíjet i doma, předávání zkušeností ohledně výchovy mezi maminkami."

 

"Lektorka Jana je velmi laskavá a přitom pevná, děti ji mají moc rády. Jsem ráda za možnost seznámení s dalšími maminkami a dětmi - výměna zkušeností, navazování přátelství nás i dětí. Jablíčkov významně přispívá k tomu, aby se ve Strašnicích dobře žilo, můžeme tu potkávat známé a přátele..."

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.