Volnočasové aktivity pro děti se zdravotním znevýhodněním

Aktuální informace k omezení provozu

Milí návštěvníci Jablíčkova,
 
od 24. 5. již běží ve standardním režimu všechny programy (uvnitř!).
 
Na programech pro děti bez rodičů a programech pro dospělé, kde je vždy do 10 osob, nemusí účastníci podepisovat čestné prohlášení o testování, očkování či prodělání Covidu.
 
Na programech pro rodiče s dětmi se pravidla řídí skutečným počtem osob, které se dané lekce účastní. V případě, že se na lekci sejde více než 10 osob, platí, že všichni účastníci nad 6 let musí podepsat čestné prohlášení (je k dispozici na recepci) a mít nasazený respirátor.
 
Přímo u nás máte také možnost se před začátkem programu otestovat schváleným antigenním testem ze slin za nákladovou cenu 60 Kč.
 
V zájmu bezpečí všech zúčastněných prosíme, abyste na kurzy chodili jen bez příznaků respiračního onemocnění a pokud nejste po Covidu ani očkovaní, bylo by dobré, kdybyste byli otestovaní alespoň v posledním 1 týdnu.
Děkujeme a těšíme se na vás!
 
Pokud se nechystáte přijít, prosíme, odhlašujte se!
Pokud již nechcete do konce školního roku na některý kurz docházet, prosím, odhlaste se e-mailem na vsamkova989@gmail.com.
Jednorázové absence, prosím, omlouvejte klasicky přes Webooker – Rozvrh/Omluvy, děkujeme.
Sledujte, prosím, Webooker!
Lekce většiny kurzů byly posunuty až do konce června – přesné datum, kdy končí Váš kurz vidíte ve webookeru v části „Moje kurzy“ nebo v Rozvrhu (tam jsou všechny kurzy). Za lekce, které i přes veškerou snahu nebudeme moci realizovat Vám vrátíme peníze v plné výši – budeme je ale posílat až na konci června/začátku července, až bude jasné, kolik lekcí se nerealizovalo.