Angličtina pro rodiče

Středa 16 - 17 hodin
Lektorka: Mgr. Joanna (Asia) Fendrychová
 
Angličtina mírně pokročilá či pokročilá - po přihlášení do kurzu Vám bude zaslán dotazník, po jehož vyplnění zjistíme orientačně Vaší úroveň angličtiny a dle toho pak bude skupinka uzpůsobena... 
Jste na rodičovské a nechcete, aby vaše angličtina zrezivěla? Přijďte na hravé kurzy od maminky pro maminky/tatínky.
Hodně maminek (případně tatínků) má základy angličtiny ze školy, ale málo příležitostí se pořádně rozmluvit a získat jistotu. Přesně pro vás jsem připravila tento program: budeme si hodně povídat a navážeme na základy, které už máte. Materiály na kurz jsou zahrnuty v ceně.

Děti lze na dobu kurzu dát do Herny s hlídáním (cena 100 Kč) nebo v případě malých a zároveň klidných dětí je lze mít u sebe. Dítě prosím přihlašujte zvlášť do Herny s hlídáním - v Rozvrhu.

https://jablickov.webooker.eu/

 
O lektorce:
Jsem z Polska a část dětství jsem bydlela ve Spojených státech. Vystudovala jsem anglickou filologii na Universitě Adama Mickiewicze v Polsku a získala jsem titul bakaláře a pak magistra v roce 2007. Nějakou dobu jsem učila dospělé v soukromé škole, ale po přestěhováni do Prahy jsem pracovala v oblasti lidských zdrojů (v roce 2010 jsem dokončila postgraduální studium). Od roku 2015 jsem šťastnou mámou dvou dětí - Filipa (2015) a Lily (2017).

Tento web využívá Cookies, je nutné Vás na toto upozornit.